Hakkımızda

2017 Yılında İstanbul'un güzide semti Emirgan'da yol yalı dairesi konseptimizle,boğazda yalıda yaşamayı deneyimlemek isteyenler ve istanbul'da panoramik boğaz ve köprü manzaralı konaklama yapmak isteyen, aile, arkadaş, geniş gruplar veya çiftler için yetkin personelimizle hizmet vermekteyiz.
İstanbul'un nefes kesici boğaz manzarası eşliğinde unutulmaz bir konaklama deneyimi için doğru yerdesiniz. Emirgan'da, Boğaz'ın büyüleyici kıyısında bulunan otelimizde, misafirlerimize günlük kiralık konaklama hizmeti sunuyoruz.
Otelimiz, sadece konumuyla değil, aynı zamanda sunduğu hizmetlerle de benzersizdir. Misafirlerimize evlerindeymiş gibi rahat hissettirecek konforlu ve modern odalarımız, tatilinizi veya iş seyahatinizi unutulmaz kılmak için tasarlanmıştır.

Misafir memnuniyeti ve konforu bizim için her zaman önceliktir. Deneyimli ve misafirperver personelimiz, konaklamanız boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her şey için 7/24 hizmetinizdedir.

Ayrıca, otelimizin çevresinde bulunan yerel restoranlar ve kafelerle dolu olan bölgeyi keşfedebileceğiniz birçok olanak bulunmaktadır. İstanbul'un sunduğu kültürel ve tarihi zenginliklere kolay erişim sağlayan konumuyla, otelimiz şehirdeki gezginler için ideal bir konaklama noktasıdır.

Biz, İstanbul'daki bu güzel kıyı semtinde sizi ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız. Sizleri misafir etmek için sabırsızlanıyoruz ve unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Sizleri otelimizde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyacağız!

x
x